5 травня 2018.

Чи може бути щось цікавішим і кориснішим для гітаристів-виконавців, аніж майстер-клас та творче спілкування з визнаними майстрами гітари?

Відповідь на це запитання ви точно отримаєте у суботу, 05 травня 2018 року на майстер-класі сольної та ансамблевої гри учасників Харківського Гітарного Квартету.

Чекаємо усіх охочих у Малому залі КЗ ЛОР Львівський музичний коледж ім. С. Людкевича (пл. М. Шашкевича, 5).  Початок о 10:00.

Харківський Гітарний Квартет

Програма майстер-класу:

  • Андрій Брагін та учень Львівської середньої спеціалізованої школи-інтернату ім. С. Крушельницької Ринат Решетівський. Робота над твором А. Андрушка “Танок”
  • Сергій Горкуша та студент ІІІ курсу КЗ ЛОР Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича Василь Горбань. Робота над твором М. Понсе “Прелюдія” з “Сюїти в стилі Вайса”.
  • Ірина Половинка і Максим Трянов та студенти ІV курсу КЗ ЛОР Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича Артем Поздняков і Юрій Присяжний. Робота над твором А. Піаццоли “Танго Сюїта” І ч (для двох гітар), висвітлюватимуться питання анасамблевої гри.

Вхід вільний. Благодійні внески вітаються 🙂