Петро Брюхін

Петро Брюхін

Петро Брюхін – гітарист, педагог.

Гри на гітарі почав навчатися у віці 10 років у Сколівській ДМШ (викл.- Домчак Є. В.). Впродовж 9-ти років навчався у Вікторії Сидоренко (ЛДМУ ім. С. Людкевича 1994-1998, та ЛНМА ім. М. Лисенка, 1998-2003). Далі продовжив своє навчання в музичному інституті «Mozarteum» (м. Зальцбург, Австрія) у класі проф. Еліота Фіска (США) та Рікардо Ґаллєка (Іспанія).

За час навчання брав участь у різноманітних фестивалях і конкурсах, зокрема став лауреатом конкурсу у м. Брянськ (1996), стипендіатом фонду «Нові імена України» (1998).

Як музикант-виконавець багато концертував Україною та за кордоном (Чехія, Німеччина, Австрія). Був учасником Зальцбурзького квартету гітаристів «Mozartium», з яким концертував в Австрії, Німеччині, Швейцарії.

Брав участь у майстер-класах всесвітньовідомих сучасних гітаристів, серед яких Л. Вітошинський, Ж. Абітон, Р. Буше, Н. Кошкін, Х. Клерч, М. Тамайо, Дж. Дюарт та ін.

Повернувшись на батьківщину, Петро Брюхін активно займається педагогічною діяльністю. З 2003 р. (а безперервно з 2006 р.) веде клас гітари у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича (тепер КЗ ЛОР ЛМК ім. С. Людкевича).  З 2006 по 2010 роки працював викладачем по класу  гітари в Дублянській ДШМ ім. С. Турчака. У 2006 році ініціював появу класу гітари у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької,

З класу Петра Брюхіна вийшла велика кількість яскравих музикантів, близько 15 лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед яких Дмитро Манько, Христина Говдиш, Павло Греньо, Іван Федоришин, Юрій Строгуш, Артем Поздняков, Юрій Присяжний, Христина Мартинюк та ін.

У 2017 р., з групою ініціативних студентів свого класу організував І Всеукраїнський молодіжний фестиваль класичної гітари у Львові – Guitar Vik.