09 травня 2019. Володимир Доценко

Володимир Доценко (м. Харків, Україна)

Вдруге на фестивалі Guitar Vik – заслужений артист України, професор Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, член Асоціації гітаристів України Володимир Доценко Vladimir Dotsenko.

Цікава і різноманітна програма концерту стане справжньою окрасою нашого фестивалю!

Програма:
1. Е. Вілла-Лобос – Прелюдія № 4
2. Е. Вілла-Лобос – Етюд №1
3. Л. Брауер – з циклу «Чорний Декамерон» 1ч. «Арфа воїна»
4. Л. Брауер – Етюди №14, 20
5. Л. Брауер – «Хвала танцю»
6. Р. Дієнс – «Tristemusette» (пам’яті М. Даді)
7. Р. Дієнс – Фантазія № 3
8. А. Джералдіно – Етюд № 18
9. М. Пасечний – Дві історії для Патріка
10. А. Віллолдо – танго «El Choklo» (аранж. Р. Дієнса)
11. І. Накагава – «Ловець снів»
12. Р. Дієнс – «Tango En Skai»
13. І. Альбеніс – «Астурія»

До зустрічі на фестивалі! 🙂

Довідка:
Народився в сім’ї музикантів. У дитинстві займався на скрипці і на гітарі. Вступив до музичного училища по класу гітари, паралельно продовжуючи заняття скрипкою в музичній школі. Свій остаточний вибір зробив на користь гітари. У 1981 році закінчив Харківське державне музичне училище ім. Б. М. Лятошинського (клас викладача Петрова В. К.). У цьому ж році вступив до інституту імені Гнєсіних в Москві (клас А. К. Фраучі). У 1986 році, будучи студентом п’ятого курсу, виборов II премію на 3-му Всеросійському конкурсі-огляді виконавців на народних інструментах в м. Тула, Росія (I премія не присуджувалася). У третьому турі конкурсу виконував “Гаванський концерт” для гітари з оркестром Ігоря Рехіна. У 1990 р став лауреатом Міжнародного конкурсу гітаристів (м. Краків, Польща). У 1992 р Володимир Доценко закінчив аспірантуру як соліст-виконавець при Російської Академії ім. Гнєсіних. Його концерти з великим успіхом пройшли в багатьох містах України та країнах Європи (Німеччина, Польща, країни колишньої Югославії, Швейцарія, Туреччина, Росія, Білорусія, Румунія).

З 1989 року веде клас гітари в Харківському державному інституті мистецтв імені І. П. Котляревського (тепер Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського). Серед його учнів – численні лауреати міжнародних конкурсів, а також стипендіати фонду президента України. Також Володимир Доценко є постійним представником гітарного мистецтва України на багатьох міжнародних конкурсах як голова і член журі.