19:00

Станіслав Синиця (Чернівці – Львів)
Андрій Голосняк (Хмельницький – Львів)
Володимир Парацій (Тернопіль – Львів)

Концерт студентів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (клас викладача Юрія Курача )стане чудовим завершенням четвертого дня фестивалю Guitar Vik. До речі, якраз зараз музиканти мають гастрольний тур містами західної України:  20 квітня – Хмельницький, 23 квітня – Тернопіль, 30 квітня – Чернівці, 4 травня – Львів 🙂

Станіслав Синиця

К. Домініконі – Варіації на тему анатольської пісні

А. Андрушко  – “Шепіт хвиль”

М. Дюплесі – “Cavalcade”

Андрій Голосняк

Л. Брауер – Соната ІІ та ІІІ частини

М. Колонна  – Синхронія

Х. Родріго – Токата

Володимир Парацій

Д. Агуадо – “Фанданго”

С. Асадд  – “Вальсена”

Т. Емануель – “Train to Dusseldorf”

 

Станіслав Синиця

Станіслав Синиця

Станіслав Синиця народився в Чернівцях. Музичну освіту здобув в Чернівецькій ДМШ №3, Чернівецького музичного коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича. Зараз навчається на 1 курсі Львівської національної  музичній академії ім. М. Лисенка (клас викладача Юрія Курача).

За час навчання у музичній школі, коледжі та академії проявив себе як чудовий виконавець: брав активну участь у концертних виступах, численних конкурсах і фестивалях.

Андрій Голосняк

Андрій Голосняк народився в Хмельницькій області, мистецтву гри на гітарі навчався в Новоушицькій музичній школі, потім у  Хмельницькому музичному училищі ім. В. І. Заремби. За час навчання у коледжі проявив себе як активний концертний виконавець. Зараз навчається на 2 курсі у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Постійний учасник концертних виступів, переможець численних конкурсів та фестивалів.

 

Володимир Парацій

Володимир Парацій народився у Тернополі, музикою займався з 6 років. Цікавість до мистецтва пробудила мама. Закінчив Тернопільську музичну школу № 2,  Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С. Крушельницької , зараз продовжує навчання у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка

За час своєї мистецької діяльності мав нагоду брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах (“Провесінь”, “Франкове підгір’я”, “ГітArt”, “Artlikefest” та інші), де здобував призові місця.

 

 

Тривалість: приблизно година

//вікові обмеження: ~7+//

Вхід вільний. Благодійні внески вітаються 🙂