02 травня 2018

Юрій Присяжний (Тернопіль – Львів)
Артем Поздняков (Луганськ – Львів)

Талановиті виконавці на класичній гітарі, численні лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів запрошують вас на концерт гітарної музики у двох відділах.

Юрій Присяжний

У першому відділі концерту ви почуєте блискучу програму з різноманітних гітарних творів епохи бароко, класики, романтизму та сучасності.

Й.С. Бах – Прелюдія і фуга з лютневої сюїти №2  a-moll

М. Джуліані –  “Гранд увертюра”

Ф. Таррега – “Спогад про Альгамбру”

О. Віницький   – “Waiting  for news”

Т. Ібері – “Мрії Америки”

Юрій Присяжний

Юрій Присяжний народився у Тернополі, музикою почав займатися з 6-ти років. Освіту здобував у Тернопільський експериментальній комплексній школі мистецтв, що тепер носить ім’я Ігора Герети та Тернопільській музичній школі № 1 ім. В. Барвінського у викладачів  Ярослава Кондири та Антона Тимківа.

Паралельно із основним інструментом – гітарою, Юрій займався вокалом, акторською майстерністю та народними танцями.  Брав активну участь у культурному житті міста як гітарист, вокаліст та ведучий.

У 2015 році Юрій успішно складає вступні іспити та продовжує освоєння гітари у Львівському музичному коледжі ім. С. Людкевича , у викладача Петра Брюхіна. Є постійним учасником різних музичних проектів, грає у різних гуртах, успішно виступає на конкурсах та фестивалях.

З 2017  року є  співорганізатором  Всеукраїнського фестивалю класичної гітари Guitar Vik.

Артем Поздняков

У другому відділі концерту музикант запропонує романтиче полотно Енріке Гранадоса,  прем’єру власної сюїти, а завершиться концерт народними піснями в обробці Бенджаміна Бріттена, за участі вокалістки Софії Матвіїв.

Е. Гранадос – Поетичні  вальси

А. Поздняков – Сюїта

Б. Бріттен – “English folksongs arragements”

Артем Поздняков

Артем Поздняков народився у Львівській області, згодом сім’я переїхала у с.м.т. Станицю-Луганську, Луганської області,  де і починає вчитися гри у гітариста і композитора Дмитра Воротинцева. Під час навчання бере активну участь у всіх концертах та конкурсах, де займає призові місця.

У 2014 році, у зв’язку з бойовими діями на Сході, переїжджає до Львова, де вступає Львівський музичний коледж ім. С. Людкевича і починає вчитися у Олега Дворянина, продовжує їздити по конкурсах та виступати на концертах. На другому курсі навчання був переведений у клас Петра Брюхіна.

Артем Поздняков є постійним учасником багатьох концертів, фестивалів, лауреатом Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також є організатором мистецьких подій, зокрема творчого вечор Дмитра Воротинцева.

З 2017  року є  співорганізатором  Всеукраїнського фестивалю класичної гітари Guitar Vik.

Тривалість: приблизно година

Квитки можна придбати:

– у касі Львівської філармонії щодня з 11:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/events/guitar-vik
//вікові обмеження: ~7+//

Інформація за телефоном — (032) 235-89-46
м. Львів, вул. Чайковського, 7